ŠPEKULÁCIETECH

Najnovšie marketingové materiály Samsungu Galaxy Note 9 odhaľujú viaceré vlastnosti pera S PEN

Predstavenie Samsungu Galaxy Note 9 je za dverami a spolu s čakaním na oficiálne predstavenie sa každý deň dostane nejaká tá zákulisná informácia na svetlo. Naposledy sme sa mohli dozvedieť informácie napríklad o cene, ktorá sa podľa všetkého bude pohybovať na úrovni Note 8 či sme mohli vidieť promo video, ktoré poukazovalo napríklad na výdrž batérie či veľkosť úložného priestoru.

Najnovšie sa dostali na povrch viaceré marketingových materiály, ktoré hovoria o S Pen. Podľa nich sa nebude jednať „len“ o klasické dotykové pero, ale o chytré pero s viacerými funkcionalitami.

Ako môžete vidieť tak S PEN bude disponovať aj mechanickými tlačidlami, ktoré budú slúžiť napríklad na vytvorenie screenshotu, ovládanie prezentácie, resp. aplikácií či za iným podľa vás preddefinovaným účelom. Obrázky tiež odkryli to, že S Pen v najtenšom bode (v hrote pera) bude podporovať až 4096 rôznych úrovni tlaku.

Zdroj: PhoneArena.com

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu