Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Najnovšie marketingové materiály Samsungu Galaxy Note 9 odhaľujú viaceré vlastnosti pera S PEN

Zdroj: WinFuture.de via PhoneArena.com

Predstavenie Samsungu Galaxy Note 9 je za dverami a spolu s čakaním na oficiálne predstavenie sa každý deň dostane nejaká tá zákulisná informácia na svetlo. Naposledy sme sa mohli dozvedieť informácie napríklad o cene, ktorá sa podľa všetkého bude pohybovať na úrovni Note 8 či sme mohli vidieť promo video, ktoré poukazovalo napríklad na výdrž batérie či veľkosť úložného priestoru.

Najnovšie sa dostali na povrch viaceré marketingových materiály, ktoré hovoria o S Pen. Podľa nich sa nebude jednať „len“ o klasické dotykové pero, ale o chytré pero s viacerými funkcionalitami.

Ako môžete vidieť tak S PEN bude disponovať aj mechanickými tlačidlami, ktoré budú slúžiť napríklad na vytvorenie screenshotu, ovládanie prezentácie, resp. aplikácií či za iným podľa vás preddefinovaným účelom. Obrázky tiež odkryli to, že S Pen v najtenšom bode (v hrote pera) bude podporovať až 4096 rôznych úrovni tlaku.

Zdroj: PhoneArena.com

TIP  Dopyt po smartfónoch klesá a náklady na výroby rastú. Samsung kvôli tomu zatvára jednu z najväčších fabrík na smartfóny

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu