Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Najnovšia aktualizácia Fall Creators Update pre Windows 10 je už viac ako na polovici počítačoch. Máte ju nainštalovanú aj vy?

Zdroj: vlastný

Počas včerajšieho dňa spoločnosť AdDuplex uverejnila report, v ktorom priniesla najnovšie dáta hovoriace o rozšírenosti jednotlivých verziách Windowsu 10 na PC zariadeniach. Dáta boli pozbierané prostredníctvom viac ako 5000 aplikácií, ktoré využívajú služby AdDuplex.

Fall Creators Update nájdeme už na viac ako polovici počítačoch s Windows 10

Z uverejnených dát vyplýva, že 10,5% používateľov aktuálne beží na Anniversary Update aktualizácii (Výročná aktualizácia / zostavenie 1511 a 1507). Minulý mesiac ich bolo 13,6%. Na úplne opačnom konci je najnovšia aktualizácia Fall Creators Update, ktorú má na svojich počítačoch už viac ako polovica používateľov. Konkrétne 53,6%. Oproti minulému mesiacu je to nárast o viac ako 30%. Kompletné štatistiky týkajúce sa rozšírenosti jednotlivých verzií operačného systému Windows 10 k 20. decembru si môžete pozrieť nižšie v prehľadnej grafike.

Zdroj: AdDuplex

AdDuplex v rámci reportu uverejnil aj štatistiky týkajúce sa výroby nových Windows 10 PC zariadení. Nižšie v grafe môžete vidieť, že dominantnými hráčmi na trhu, ktorí sa objavujú vo všetkých regiónoch sú HP, Lenovo a Asus.

Zdroj: AdDuplex

Zdroj: AdDuplex, úvodný obrázok: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu