ANDROIDNovinky

Najnovší únik informácií o Nokii 8 ukazuje dizajn, duálnu kameru a odhaľuje možnú cenu zariadenia

Niekoľko dní dozadu sme Vám priniesli informácie ohľadne možnej novej vlajkovej lodi spoločnosti Nokia (zariadenie nesie názov „Nokia 8“) a dnes svetlo sveta uzrela ďalšia fotografia, ktorá ukazuje reálny vzhľad zariadenia.

Fotografie vyššie ukazujú unibody vyhotovenie zariadenia, ktoré by sa malo pýšiť kovovou konštrukciou. Podľa portálu Neowin.net by mohlo zariadenie prísť v dvoch farebných vyhotoveniach – zlaté a modré. V každom prípade fotografia minimálne potvrdzuje špekulácie z posledných dní, ktoré hovorili o duálnej kamere.

Podľa doteraz známy informácií zariadenie by malo disponovať 5.3“ displejom s rozlíšením 1080 x 2048 bodov (2K). V útrobách by sme mali nájsť procesor Snapdragon 835 spolu s operačnou pamäťou 4GB a 64GB úložným priestorom. Hlavná kamera by mala mať rozlíšenie 13MP. Tak isto sa hovorí aj o cene, ktorá by sa mala údajne pohybovať niekde okolo úrovne 500€

Zdroj: Vtechgraphy via Neowin

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close