NovinkyTIP REDAKCIE

Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní

Dlhodobo vám prinášame tipy na zaujímavé gadgety, vrátane dronov. Nuž, tentokrát sme si pripravili skutočne čerešničku medzi dronmi, profesionálny dron DJI Phantom 3 Standard ktorý nie lenže je dostupný v nemeckom sklade, ale je aj v zľave viac ako 50%.

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

DJI Phantom 3 Standard

Dron DJI Phantom 3 Standard patrí vo svojej cenovej kategórii medzi špičku. Ponúka šošovku s uhlom záberu 94° s možnosťou natáčania videí v 2,7K rozlíšení pri 30fps. Samozrejme, je možné natáčať videá aj v menšom rozlíšení (FHD ako aj HD). Fotografie budete môcť vyhotoviť až do rozlíšenia 12MP (4000×3000 bodov) a to nie len vo formáte JPEG, ale aj v RAW formáte.

Zdroj: DJI

Dron ďalej ponúka trojosovú stabilizáciu obrazu. Nechýba samozrejme ani samostnaný WiFi systém, ktorý slúži na prenos živého videa do mobilného zariadenia (v HD kvalite). Dron ponúka možnosti doletu s živým prenosom videa až do vzdialenosti 1km (v závislosti od členitosti exteriéru). 

Zdroj: DJI

DJI Phantom 3 ponúka viacero funkcií, ktoré ocenia aj menej skúsení používatelia

Dron je ďalej vybavený viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len menej pokročilí používatelia. Nechýba napríklad viacero režimov vzlietnutia, pristania, aby ste s dronom nevyleteli do príliš vysokých výšok alebo za hranicu dosahu ovládačom, nastavenie automatického letu po určitej dráhe, 360° prelet okolo stanoveného objektu, funkcia následovania objektov, funkcia návratu na miesto vzletu a ďalšie.

TIP  Tento gadget od Xiaomi - Mi TDS by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Zmeria kvalitu vody na počkanie a stojí len pár €

Dron je napájaný vysokapacitnou batériou o veľkosti 4480mAh. V preklade to znamená, že s dronom je možné lietať zhruba 25 minút bez prestávky. Nechýba samozrejme ani vstavaný GPS systém. Drona zároveň možno považovať aj za malého „pretekára“. Jeho maximálna rýchlosť letu je totiž 16m/s. Mimochodom, drona aktuálne môžeš nájsť v limitovanej ponuke za menej ako 385€ z EÚ skladu čo znamená, že ťa neprekvapia žiadne ďalšie poplatky. PS: priemerná cena v dobre etablovaných obchodoch na Heureke sa pohybuje okolo 549€ (12.02.2018).

Zdroj: vlastný

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu