Novinky

Na Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť

Ak patríte medzi video žrútov, ktorí trávia na serveroch Youtube svoj voľný čas tak vás touto správou určite nepotešíme. Na serveroch Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť. Oznámila to spoločnosť prostredníctvom svojich stránok.

Nepreskočiteľné reklamy budú mať v rukách tvorcovia videí

Nová funkcia dáva tvorcom obsahu širšie možnosti monetizácie videí. Po novom ich tvorcovia budú mať možnosť pridania reklamy, ktorú nebude možné preskočiť. Zároveň Google pridáva možnosť hromadného spravovania reklám. Znamená to, že napríklad tvorcovia obsahu budú môcť aplikovať zmeny už aj na existujúce videá prostredníctvom „jedného“ kliku.

Vyššie popísaná zmena bude prístupná pre tvorcov videí od nasledujúceho týždňa.

Poslednou výraznou zmenou v oblasti vkladania reklamy do videí bolo zníženie časového limitu neprekročiteľných reklám z 30 sekúnd na 20 sekúnd. Táto zmena nastala začiatkom tohto roka.

Zdroj: Youtube via TheVerge.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu