NovinkyWindows 10

Na Steame najviac rástol Windows 7. Zahanbiť sa však nenechala ani 10-siatka. Pozrite si najnovšie štatistiky

Začiatkom minulého mesiaca sme vám priniesli report o hernej platforme Steam, ktorá každým mesiacom naberá na sile zhruba 1.5 milióna nových používateľov a to hlavne silnému rastu popularity v Ázii kde putuje takmer 17% predajov.

Najnovší report poukazuje na to, že Windowsu sa na tejto platforme darí a aj tento mesiac zaznamenal nárast. V globále si polepšil o 0.18%. Najviac na tamto úspechu sa podpísal nárast Windows 7 používateľov (v 64 bitovej verzii), ktorých celkovo pribudlo 2,10%. Druhým najúspešnejším ťahúňom bo Windows 10 (v 64 bitovej verzii) s prírastkom 0.44%. Na opačnej strane barikády bol Windows 7 (v 32 bitovej verzii) a Windows 8.1 (v 64 bitovej verzii), ktoré zaznamenali pokles o 1.61%. Podrobné štatistiky si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, historicky toto je nie je najlepší výsledok Windowsu 10 na tejto hernej platforme. Ešte v apríli tohto roka totiž Windows 10 atakoval hranicu 52%.

Zdroj: Steam

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close