Novinky

Na MWC 2018 nebude chýbať ani Nokia. Týchto noviniek by sme sa mali dočkať

Fanúšikovia spoločnosti Nokia majú dôvod na radosť. CPO spoločnosti HMD, ktorá stojí za Nokiou oficiálne na sociálnej sieti Twitter potvrdil, že Nokia nebude chýbať na MWC 2018.

Nižšie v tweete Juho Sarvikas píše:

„Ospravedlňujeme sa za dlhšie ticho. Sme extrémne zaneprázdnení plánovaním #MWC2018. Môžete očakávať, že to bude úžasné.“

Viacerí  fanúšikovia spoločnosti očakávajú, že na MWC 2018 Nokia oficiálne predstaví zariadenia Nokia 9, Nokia 6 2018 a Nokia 7. Tak isto sa v kuloároch šepká o vylepšenej Nokii 3310 4G a telefóne pod kódovým označením „Qerty 4G phone (TA-1047)“.

MWC 2018 sa bude konať už vo februári od 26. do 1. marca.

Zdroj: Twitter

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu