Novinky

MyKronoz má chytré hodinky aj pre Windows Phone, ktoré sú dostupné už aj u nás za 60 eur

Už dlhšiu dobu sme „pátrali“ po nejakých chytrých hodinkách, ktoré sú kompatibilné aj pre Windows Phone zariadenia, konečne môžeme konštatovať, že sme ich našli. Vo  Windows Phone obchode sa objavila dvojica aplikácií od spoločnosti MyKronoz pre ich chytré hodinky ZeWatchZeBracelet (v tomto prípade sa jedná o chytrý náramok určený pre dámy). Obe zariadenia ponúkajú viacmennej rovnaké funkcionality ako sú prijímanie hovorov, SMS správ, e-mailov, ďalej ponúkajú klasické funkcionality, ktoré robia z hodiniek aj športového asistenta. Napríklad krokomer, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, ako aj monitoring spánku.

Cena týchto zariadení začína na prijateľných 60 eurách. Rozmýšľali ste aj vy nad kúpou takéhoto zariadenia, alebo je to podľa vás len aktuálny “výstrelok”?

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. cez heureku. som este pozeral inde recenzie na ne a 2,5 vydrzia na jedno nabitie

  2. Kde u nas sa dajú kúpiť? Inak, osobne by som skôr uvítal aplikáciu pre Garmin connect. Snáď sa jej raz dočkáme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu