NovinkyWindows 10

Možnosť “Skip Ahead” je znovu dostupná pre Insiderov

Spoločnosť Microsoft v júli tohto roku oznámila, že Windows Insideri používajúci Windows 10 Creators Update vo Fast Ringu, budú mať možnosť preskočiť na ďalší build, ktorý je prednostne určený iba pre nich. Ešte minulý týždeň sa možnosť “Skip Ahead” zobrazovala niektorým Insiderom. V deň predstavenia tejto možnosti bolo taktiež oznámené, že počet používateľov v Skip Ahead okruhu je limitovaný a nie každý kto sa doňho chce dostať, ho aj obdrží.

Od minulého týždňa sa možnosť Skip Ahead z Insider buildov vytratila. Celkový počet používateľov bol zrejme dosiahnutý a nikto ďalší sa doňho už nedokázal dostať.

Viacero zdrojov avšak potvrdilo, že sa možnosť Skip Ahead znovu objavuje niektorým Insiderom s Creators Update release preview buildom. Po stlačení Skip Ahead používatelia obdržia Fall Creators Update build.

Veľa ľudí si myslí, že práve obnovenie možnosti Skip Ahead indikuje blízke vydanie veľkej Windows aktualizácie. Microsoft zrejme potrebuje širší okruh pre testovanie, aby aktualizáciu Fall Creators Update mohol priniesť ostatným používateľom v najbližších týždňoch/mesiacoch.

Možnosť Skip Ahead nájdete vo Windows Insider Programme sekcii v Nastaveniach.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  3 funkcie, ktoré by sme radi videli v novom Windowse 10, ktorý príde čo nevidieť
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu