Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Minecraft – Pocket Edition dostupný v store

Pred nedávnom sme na našej stránke informovali o odkúpení herného štúdia Mojang, stojaceho za populárnym Minecraftom. Kupujúcim nebol nik iný, ako Microsoft, a práve táto skutočnosť naznačovala príchod Minecraft – Pocket Edition aj pre zariadenia s Windows phone. S radosťou Vám môžeme oznámiť, že tieto špekulácie sa ukázali byť pravdivé, a Minecraft – Pocket Edition už nájdete vo Windows phone store.

Minecraft – Pocket Edition obsahuje zatiaľ dva herné módy a to Survival, a Creative. Obsahuje taktiež multiplayer v lokálnej WiFi sieti. Vo svete nájdete jaskyne, dediny, väčšinu mobov, nové biómy, a mnoho ďalšieho.

Hra podporuje aj zariadenia s 512 MB RAM. Zatiaľ je len v anglickom jazyku. Menej príjemným, a trocha prekvapivým faktom je absencia Xbox integrácie v hre. Prekvapivým preto, lebo sa jedná o hru priamo od Microsoftu. Ďalším sklamaním je pomerne vysoká cena. Hru si vo Windows phone store zakúpite za 5,99 EURO. Žiaľ, k dispozícií nie je ani len skúšobná verzia, na ktorej by sme si mohli aspoň odskúšať ovládanie, hrateľnosť, a optimalizáciu.

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu