NovinkyZariadenia

Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845

Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845.

Microsoft uverejnil inzerát s ponukou práce, v rámci ktorého odhalil možno viac ako chcel. Prezradil v ňom čiastočne plán s chytrým zariadením poháňaným LTE procesorom Snapdragon 845.

Ponúka práce sa týka úväzku priamo v sídle spoločnosti v Redmonte a bola uverejnená pod Microsoft’s recruiter ABAL Technologies Inc. Medzi hlavnými špecifikáciami a požiadavkami Microsoft uviedol:

„Understands WIFI 802.11 standards (AX Variant).
Has done LTE Manufacturing test on QUALCOMM (8998, and SDM 845) and/or Intel Chip sets. Q-DAT or QDAP background.“

…inými slovami Microsoft takto odkazuje na najnovší procesor od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 845 čispet. Zároveň uvádza, že chápanie problematiky chytrých zariadení je výhodou. Medzi prezeraním si ponuky je možné dopátrať aj k ďalšej požiadavke, ktorá sa týka víz na cestovanie do Číny nasledujúcich 6 mesiacov. Konkrétne do JDM1 v Pegatron, kde je sídlo Microsoft Surface ODM.

Ponuka práce nepriamo naznačuje dve rôzne alternatívy. Jednou z nich je nový Surface tablet a druhou, skôr vysnenou novinkou môže byť Surface Phone. V každom prípade sa už dnes môžeme s veľkou pravdepodobnosťou tešiť na nové zariadenie z rady Surface.

Zdroj: pracovná ponuka Microsoftu, úvodný obrázok: koncept od Ryan Smalley

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu