Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft sa údajne chystá predstaviť nový Surface

Zdroj: mspoweruser.com

Rôzne zdroje udávajú, že Microsoft pracuje na novom Surface Book už nejaký ten čas. Začiatkom roka nám už bol predstavený nový Surface Laptop a nový Surface Pro. To však neboli posledné Surface zariadenia, ktoré tento rok môžeme od Microsoftu očakávať. Je možné, že to najbližšie uvidíme už onedlho. Konkrétne už o mesiac v Londýne, tvrdí The Verge.

Microsoft sa najbližšie ukáže na Future Decoded Conference, ktorá sa zameriava najmä spoločnosti. Táto konferencia sa koná v Londýne a bude prebiehať od 31. októbra do 1. novembra. Na konferencií vystúpi mnoho „veľkých rýb“ z Microsoftu. Tentokrát však bude Panos Panay viesť aj keynote prezentáciu. Panay je už roky tvárou Microsoft Surface biznisu.

Momentálne sa však od tomto zariadení nevedú žiadne dostupné informácie. Nie je jasné, či príde nový Surface Book 2017 iba ako refresh série, alebo príde s nejakou veľkou inováciou, ktorá posunie celú Surface rodinu a inú úroveň. Prvý Surface Book bol predstavený v roku 2015, takže v prípade inovácií je otázne, či bude Microsoft schopný naplniť očakávania fanúšikov..

zdroj: theverge.com

TIP  Xiaomi Mi Mi 3 nebude lacnou záležitosťou. Na druhej strane to bude smartfón nabitý technológiami

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu