Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator

Mali ste niekedy túžbu pokecať si s niekým kto je na druhom konci sveta? Ak hej a ovládali ste jazyk, tak Vašou jedinou úlohou bolo nájsť si „parťáka“ na pokec, a tí jazykovo menej zdatní mali jednoducho smolu, dodnes.   Microsoft sprístupnil verejnosti novú aplikáciu, ktorá Vám  umožní komunikovať v dvoch rozličných jazykov, pričom preklad prebieha v reálnom čase. Ako už z názvu možno vyčítať jedná sa aplikáciu pod názvom Skype Translator, ktorá je momentálne dostupná v prieview móde, pričom je zatiaľ obmedzená len na angličtinu a španielčinu. Ak by ste sa chceli stať beta testerom budete musieť navštíviť túto stránku: www.more-skype.com, a použiť registračný kód STVER4230 (ktorí vám pomôže získať pozvánku o niečo rýchlejšie k Skype Translatoru.)

Microsoft s touto technológiou plánuje veľké veci do budúcna, nižšie si môžete pozrieť jeden z konceptov, ktorým by sa táto revolučná technológia mohla ďalej vyvíjať.

Zdroj: www.theverge.com

1 komentár
  1. peco says

    hm…slovenčiny sa dožijeme kedy 2050? ak vôbec 🙁

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu