Novinky

Microsoft predstavil aplikáciu OneClip určenú pre Windows, Android a iOS

Ako sa zdá Microsoft vyzerá byť plne vyťažený výrobou nových aplikácií skrz všetky platformy. Dnes, totiž svetu predstavil ďalšiu aplikáciu pod názvom OneClip, ktoré je určená ako pre Windows, tak aj pre AndroidiOS. Portál Newowin.com, ktorý sa dostal ako jeden z  prvých k danej aplikácii ju opísal slovami:

„S Oneclip-om je jednoduché dostať sa späť ku veciam, ktoré ste používali. Môžu to byť fotografie, screenshoty, ktoré sta spravili, telefónne čísla alebo adresy, ktoré ste kopírovali vo vašom počítači či časti textov. OneClip všetky tieto dáta automaticky zosynchronizuje na všetkých zariadeniach, ktoré používate prostredníctvom inteligentného clipboard-u (nástenky) v cloud-e. Prečo nikto na to nedošiel doteraz?“

Samotná aplikácia bude totiž fungovať na princípe zbierania dát, ktoré následne bude nahrávať do cloud-u a potom vám ich zobrazí na interaktívnej nástenke, kde budú chronologicky usporiadané v závislosti o času kedy ste s nimi pracovali.

OneClip
OneClip

Jedná sa o celkom šikovné riešenie hlavne pre používateľov, ktorí pracujú na viacerých zariadeniach súčasne a majú dostatočne rýchle internetové pripojenie v obchod smeroch, vďaka ktorému sa môžu dostať k daným dátam bez väčšej námahy.

Využili by ste danú službu aj vy?

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu