NovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Microsoft posiela pozvánku na ročné predplatné Office 365 Personal pre vybraných používateľov OneDrive

V priebehu konca minulého roka sme sa mohli dočítať viacero informácií o plánoch Microsoftu o skresaní úložného priestoru pre cloud službe OneDrive, ktorá mala klesnúť na 5 GB. Táto radikálna zmena prišla potom ako viacero používateľov zneužívalo neobmedzený priestor na extrémne veľký úložný priestor, ktorý častokrát presahoval aj 75 TB.

Microsoft na margo sťažnosti používateľov tejto cloudovej služby dnes prostredníctvom svojho oficiálneho blogu vydalo vyhlásenie, v ktorom sa píše:

Ak používate viac ako 5 GB free dát, tak naďalej minimálne po dobu 12 mesiacov vás tieto zmeny ako sa dostavia začiatkom roka 2016 neovplyvnia. Navyše budete môcť využiť ročné predplatné (vyžadovaná je kreditná karta) Office 365 Personal, ktoré obsahuje 1 TB Ondrive pamäte zadarmo.

Oficiálne vyhlásenie tímu stojacieho za OneDrive si môžete prečítať nižšie.

onedrive predplatne

Pevne veríme, že sa poštastilo aj vám 🙂 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu