NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Hoci dlhšie sa dlhšie v zákulisí šepká, že Microsoft plánuje značku „Lumia“, pomaly ale isto  pochovať tak aj napriek tomu čakalo viacero fanúšikov Windows platformy milé prekvapenie v podobe opätovného spustenia predaja Windows smartfónov v Microsoft obchode.

V týchto dňoch v americkom Microsoft obchode sa objavili smartfóny Lumia 950 (399$), Lumia 950 XL (499$), Lumia 550 (139$) a Lumia 650 (199$). Oficiálna podpora obchodu zároveň na margo návratu vybraných Lumia telefónov do obchodu povedala: “Nedávno sa vrátili späť,  začiatkom februára. Konkrétne 4. februára 2018.”

Microsoft sa podľa všetkého však pravdepodobne nechystá na veľký „comeback“, skôr dopredáva posledné skladové zásoby smartfónov, ktoré má k dispozícii. Aktuálne v Microsoft obchode nájdeme viacero smartfónov s konkurenčným operačným systémom Android. Napríklad herný telefón Razer Phone či Samsung Galaxy S8.

Ak uvažujete o kúpe nového smartfónu z kuchyne Microsoftu tak neradi to píšeme, ale budúcnosť Windows Phone zariadení aktuálne nevyzerá ružovo. Na druhej strane ak sa viete uspokojiť s obmedzenou ponukou aplikácií a hier, tak môžete získať nadpriemerný smartfón čo sa týka hardwaru za atraktívnu cenu.

Zdroj: vlastný, Microsoft

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu