Novinky

Microsoft (opäť) posúva príchod Windows 10 Mobile

Áno, čítate správne, Microsoft už niekoľkýkrát po sebe posúva príchod Windows 10 Mobile pre Windows Phone 8 a 8.1 zariadenia. Microsoft včera totiž oznámil, že aktualizácia na Windows 10 Mobile nepríde ešte tento rok ako tomu avizoval už viackrát, ale až začiatkom nového roka.

Hovorca spoločnosti na margo vzniknutej situácie sa vyjadril:

“V novembri sme predstavili Windows 10 spolu s úplne novými funkcionalitami ako sú Continuum a Univerzálne Windows Aplikácie spolu s predstavením Lumie 950 a 950 XL. Windows 10 Mobile aktualizácia bude postupne vypúšťaná začiatkom nového roka pre vybrané Windows 8 a 8.1 telefóny (pozn. redakcie: podľa predošlých vyjadrení Microsoftu, vybranými zariadeniami by mali byť: Lumia 430, 435, 532, 535, 540, 640/XL, 735, 830 a 930).”

Zdroj: thurrott.com

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu