NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft Lumia 650 bola oficiálne predstavená

Tak ako sme nedávno avizovali, že Microsoft vo februári predstaví Microsoft Lumiu 650 tak sa aj včera stalo.

Microsoft Lumia 650

lumia-650

Microsoft Lumia 650 príde v kovovom prevedení, tak ako bolo viackrát avizované. Čo sa týka výbavy tohto zariadenia, tak sa môžeme tešiť na 5“ Amoled displej s HD rozlíšením s technológiou ClearBlack, podporou Glance Screen a tvrdeným sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie. Srdce zariadenia tvorí štvorjadrový procesor Snapdragon s taktom 1.3 GHz, ktorému sekunduje 1GB RAM a 16 GB ROM pamäte, ktorá je rozšíriteľná o SD karty do kapacity 200 GB. Na zadnej strane nájdeme 8 MP fotoaparát, na prednej 5 MP. V základnej výbave nechýba tiež ani dnes vysoko dopytovaná podpora LTE konektivity. Čo sa týka batérie, tak tá dostala kapacitu 2000 mAh.

Microsoft Lumia 650 by sa mala do predaja dostať už 18. februára a cenovka tohto zariadenia by sa mala pohybovať na úrovni 199 dolárov, resp. 179 eur.

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu