Novinky

Microsoft obhájil 4. priečku v rebríčku najinovatívnejších spoločností

Bostónska Konzultačná Spoločnosť vydala rebríček 50 najinovatívnejších spoločnosti pre rok 2015. Microsoft v rámci tohto rebríčku skončil na 4. priečke, štvrtý rok za sebou. Víťazom tejto súťaže sa stala spoločnosť Apple, ktorá jej dominuje už niekoľko rokov, na druhej priečke skončil americký internetový gigant Google, za ktorým skončila spoločnosť Tesla Motors, ktorá pred dvoma rokmi bola až na 41. priečke.

innovativ2015

Rebríček BKS bol tvorený dotazníkovou metódou, v rámci ktorej sa pýtali 1 500 respondentov, ktorí pôsobili na riaditeľských stoličkách najinovatívnejších spoločností, samozrejme, že nemohli hlasovať sami za seba. Ďalším faktorom, ktorý bol premietnutý do rankingu je aj zisk, ktorý bol rozdelený medzi akcionárov spoločností.

Zdroj: Microsoft-news.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu