AppleNovinky

Microsoft Edge pre iOS v najnovšej aktualizácii konečne obdržal dlho požadovanú funkciu

Internetový prehliadač Microsoft Edge pred viac ako mesiacom zažil svoj debut na platformách Android a iOS. Prehliadač Edge je v obchode Google Play a AppStore už druhý mesiac, no stále sa nachádza iba vo vývojovom štádiu a je považovaný iba za Beta verziu. Prehliadač si najväčší počet fanúšikov našiel až po prvej aktualizácií, keďže prehliadač dovtedy neponúkal zrovna veľký počet funkcií. S minulou aktualizáciou sa celý prehliadač aj citeľne zrýchlil, no používateľom stále chýbala jedna naozaj zásadná funkcia, ktorá je pre nás už akousi samozrejmosťou. Ide o synchronizáciu hesiel medzi desktopovým a mobilným prehliadačom. Microsoft včera túto funkciu konečne implementoval do aplikácie, no aktualizácia je momentálne dostupná iba pre používateľov s operačným systémom iOS.

Synchronizácia hesiel a dvojfaktorová autentifikácia

Aktualizácia prehliadača Microsoft Edge pre iOS zvyšuje číslo verzie aplikácie na 41.3.0 a konečne prináša už dlhšiu dobu požadovanú funkciu. Používatelia s najnovšou aktualizáciou si môžu bezproblémovo synchronizovať a ukladať heslá medzi viacerými platformami. Do prehliadača sa taktiež dostáva aj jeden bezpečnostný prvok – dvojfaktorová autentifikácia.

Microsoft v changelogu taktiež uviedol aj klasickú frázu: “Táto aktualizácia odstraňuje množstvo chýb a vylepšuje výkon a stabilitu aplikácie.”

Používate Microsoft Edge na Vašom mobilnom zariadení? Dajte nám vedieť do komentárov. Do Beta testovania prehliadača Microsoft Edge na Androide a iOS sa môžete prihlásiť cez stránku Microsoftu.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Nová zraniteľnosť založená na špeciálnom CSS kóde, dokáže ihneď zamraziť internetový prehliadač, poprípade reštartovať zariadenie
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu