NávodyWindows 10

Microsoft Edge: návod ako nastaviť Google ako natívny vyhľadávač

S príchodom Windows 10 prišiel aj nový internetový prehliadač Microsoft Edge, ktorý môžeme zatiaľ len chváliť. Hoci Microsoft natívne ponechal v ňom vyhľadávač Bing, tak nezabudol ani na používateľov, ktorí uprednostňujú Google, ktorý je v našich končinách výrazne populárnejší. Nižšie si môžete pozrieť návod ako zmeníte vyhľadávač Bing na Google.

  1. Otvorte si internetový prehliadač Microsoft Edge, na ktorom navštívte stránku vyhľadávača, ktorý chcete pridať ako natívny (napr. google.com
  2. Následne kliknite na tri bodky, ktoré môžete vidieť na obrázku nižšieEdge_navod_1
  3. Choďte nižšie a kliknite na „Nastavenia“ a následne na „Upresňujúce nastavenia“Edge_navod_2
  4. Po otvorení “Upresňujúcich nastaveniach” kliknite na „Hľadanie z panelu Adresa pomocou“Edge_navod_3
  5. Vyberte a potvrďte ponúkanú možnosťEdge_navod_4
TIP  Návrat Googlu na čínsky trh je na spadnutie. Strpia zamestnanci spoločnosti porušovanie ľudských práv a vytváranie cenzúry?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. mne vydrzi vas skvely edge otvoreny 2 sekundy a potom sa svojvolne vypne, takze neviem co ma znamenat “zatial mozeme len chvalit”

  2. Po kliknutí na “Pridať ako predvolené” sa mi objaví červený oznam: “Tohto poskytovateľa nebolo možné pridať”.

  3. po kliknutí na “pridať nový” sa mi otvorí okno ale všetky tri dlaždice sú sivé a nedá sa na ne kliknúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu