Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft Build: Microsoft ukázal ako bude fungovať transformácia aplikácií

Transformácia aplikácií

Včera sme vám priniesli novinku týkajúcu sa „mostu“, ktorý bude spájať Android, IOS aplikácie s Windowsom. Tento krok je len logickou cestou, ktorou sa Microsoft vydal, keďže je Windows Phone považovaný za nie celkom plnohodnotný operačný systém vzhľadom na množstvo aplikácií a hier (pozn. autora: ktoré v dnešnej dobe už sú v dostatočnom počte, avšak z hľadiska kvantity proti konkurencií Windows Phone Store je stále „trpaslíkom“), od čoho očakáva Microsoft zvýšený záujem od vývojárov, keďže  „dvomi“ klikmi sa bude dať transformovať aplikácia do Windows Phone Storu.

Dnes sa prostredníctvom Microsoft Build 2015 objavilo video s Agnieska Griling, ktorá je zástupkyňou Microsoftu na pozícií programovej manažérky, v ktorom ukazuje ako bude vyzerať transformácia  Android aplikácií na Windows Phone zariadenia.

Prinesie podľa vás tento krok masívny nárast aplikácií a hier vo Windows Phone Store? Aký to bude mať podľa vás dopad na Windows komunitu?

TIP  Rumuni pracujú na „ľudovom“ elektromobile, ktoré by malo stáť menej ako 14,000€. CEO spoločnosti hovorí, že ich inšpiroval Elon Musk

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu