Novinky

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166. Najnovšia aktualizácia je dostupná pre používateľov Fast ringu, ktorým Microsoft prisľúbil niekoľko vylepšení.

„Je tam viacero drobných zmien a vylepšení funkcií v tomto builde…“  povedal Gabriel Aul. Ďalej pridal, že väčšina známych bugov z posledného buildu 10149 bolo vyriešených.

„Väčšina známych chýb, ktoré boli známe v builde 10149 boli opravené. Tiež sme opravili problém, chýbajúcu obrazovku stavu migrácie dát, ktorá bola na obrazovke uzamknutia bez dátumu a času po dobu 10 minút. Ďalej sme opravili problém, kedy nebolo možné zadať PIN kód správne. Farby v aplikáciách by sa mali zobrazovať už správne, vrátane titulku v programe Outlook Mail, ktorý už nie je oranžový. Zlepšili sme tiež spoľahlivosť sťahovania a aktualizácií aplikácií z Beta obchodu (starý obchod bol odstránený).“

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu