Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft aktualizoval Windows Store pre PC a smartfóny. Toto sú zmeny ktoré priniesol

Zdroj: vlastný

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval Windows Store aplikáciu ako pre desktop tak aj pre smartfóny. Dostupná je ak bežíte na Creators Update aktualizácii a nesie kódové označenie 11705.1001.16.0.

Aktualizácia „priniesla“ späť vzatie akrýlového rozmazania typického pre dizajnový jazyk Fluent Design. Na druhej strane Microsoft pridal v rámci výsledkov vyhľadávania drobné ikonky, znázorňujúce dostupnosť aplikácie pre jednotlivé platformy.

Zdroj: vlastný

Druhou novinkou je pridanie takzvaného „parallax effects“, viď video nižšie.

Je dobré vidieť, že Microsoft aktívne pracuje na svojich aplikáciach a o to viac, že aktualizácia je dostupná pre všetkých bez ohľadu na to, či ste členom programu Windows Insider alebo nie.

Zdroj: vlastný

TIP  Aplikáciu Váš telefón na zariadenie s najnovšou verziou Windowsu už žiaľ nestiahnete. Microsoft ju stiahol z obchodu

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu