Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Messenger na Windows 10 dostáva veľký update | APLIKÁCIE

Zdroj: Pexels.com

Facebook dnes vydal nový update určený pre ich aplikáciu Messenger, ktorá je dostupná na Windows 10. Update posúva aplikáciu na verziu 117.931.55077.0 a prináša nové funkcie a vylepšenia, ktoré sme mohli vidieť a vyskúšať v nedávnom Beta testovaní.

Jednou zo zmien sú nové ikony funkcií a zmena sa nevyhla aj Emoji, ktorý prešli kompletnou grafickou úpravou. Dokonca bolo upravené aj ich zobrazenie pri prijímaní a odosielaní. Bol pridaný New Contacts search bar, ktorý vám zjednoduší kontaktovanie osôb.

Konečne prišla možnosť zobrazenia obrázkov, gifov a videí v ich plnom rozlíšení. Zobrazenie profilu bolo upravené tak, aby sa zhodovalo s Windows 10 UI, pričom sa do aplikácie dostal nový font, ktorý už nie je taký výrazný. Grafická úprava sa týka aj zobrazenia hovorov.

Nová verzia aplikácie Messenger je dostupná tu.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook Inc
Price: Free

zdroj: windowslatest.com

TIP  Xiaomi predstavuje nové kompaktné Bluetooth reproduktory
1 komentár
  1. winddroid says

    A pre telefóny stále nič

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu