Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov

Zdroj: AnTuTu

Benchamrkové testy sú dnes jedným z najrozšírenejším spôsobom ako testovať výkonnosť zariadení medzi sebou a dlho asi aj budú. Najčastejšie tieto testy prebiehajú prostredníctvom aplikácií tretích strán, medzi ktoré patrí napríklad aj populárny AnTuTu.

Ako môžete vidieť z testovaných zariadení nižšie v poslednom mesiaci sa darilo najviac smartfónu OnePlus 5, ktorý mimochodom je možné si momentálne zabezpečiť za zvýhodnenú cenu. Druhú priečku obsadil ďalší čínsky výrobca – Numbia so svojím smartfónom Z17. Z dobre renomovaných a usadených značiek na našom trhu sa najlepšie darilo Samsungu Galaxy S8+, ktorý obsadil 4. priečku. Apple so svojim iPhonenom 7 Plus skončil „až“ na 7. priečke.

Zdroj: AnTuTu

Zaujímavé bude sledovať posuny v rámci tejto tabuľky v blízkej budúcnosti  kedy by mali byť predstavené ďalšie zariadenia ako je napríklad Xiaomi Mi MIX 2, iPhone 8 a ďalšie. Mimochodom, všimli ste si, že väčšina smartfónov v tabuľke je vybavená procesorom Snapdragon 835?

Zdroj: Antutu

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu