ANDROIDNovinky

Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov

Benchamrkové testy sú dnes jedným z najrozšírenejším spôsobom ako testovať výkonnosť zariadení medzi sebou a dlho asi aj budú. Najčastejšie tieto testy prebiehajú prostredníctvom aplikácií tretích strán, medzi ktoré patrí napríklad aj populárny AnTuTu.

Ako môžete vidieť z testovaných zariadení nižšie v poslednom mesiaci sa darilo najviac smartfónu OnePlus 5, ktorý mimochodom je možné si momentálne zabezpečiť za zvýhodnenú cenu. Druhú priečku obsadil ďalší čínsky výrobca – Numbia so svojím smartfónom Z17. Z dobre renomovaných a usadených značiek na našom trhu sa najlepšie darilo Samsungu Galaxy S8+, ktorý obsadil 4. priečku. Apple so svojim iPhonenom 7 Plus skončil „až“ na 7. priečke.

Zdroj: AnTuTu

Zaujímavé bude sledovať posuny v rámci tejto tabuľky v blízkej budúcnosti  kedy by mali byť predstavené ďalšie zariadenia ako je napríklad Xiaomi Mi MIX 2, iPhone 8 a ďalšie. Mimochodom, všimli ste si, že väčšina smartfónov v tabuľke je vybavená procesorom Snapdragon 835?

Zdroj: Antutu

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu