Novinky

Lumia 640 už iba za 49 dolárov

Neveríte? Tak sa pozrite na obrázok nižšie. Americký operátor AT&T začal predávať Lumiu 640 za úžasných 49 dolárov. Lumia 640tka je jednoznačne v súčasnosti jeden z najlepších telefónov v nízkej triede, ktorý môžete za takúto cenu získať.

Ide síce o staršiu generáciu, ale vidno, že Microsoft sa snaží v poslednej dobe spolu aj so svojimi za chvíľu vydávanými telefónmi zo strednej triedy priblížiť Windows phone oveľa viac k bežným ľudom.

V cene nie je žiadny háčik

Lumia 640tke je momentálne dostupná za úžasných 49 dolárov (44 eur) v americkom microsoft obchode v matte čiernej. Môžeme očakávať, že za chvílu bude z aj fyzicky dostupná v Európe za túto zvýhodnenu cenu.

 

940 za 40

 

Úžasný pomer cena-výkon.

Za túto super cenu môžete mať kúsok s 5 palcovým HD displejom, 1GB RAMky, 8GB interneho úložiska s možnosťou rozšírenia až na 128GB cez microSD a procesorom Qualcomm Snapdragon 400. Proste úžasný pomer cena-výkon.

TIP  Google omylom spustil reklamu na ešte oficiálne nepredstavené zariadenia. Okrem smartfónu Pixel 3 Google predstaví pravdepodobne aj nový Pixelbook
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. V Europe za 44 € ? o.O 8 mesiacov dozadu stala 200 € este ze si Lumie drzia cenu..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu