Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali “nekonečné” rady

Zdroj: vlastný

Spomínate si na fotografie z predobchodov spoločnosti Apple, kedy fanúšikovia tejto spoločnosti čakali na nové zariadenia už niekoľko dní pred oficiálnym začatím predaja? Určite áno, veď viac ako 10 rokov nás tieto fotografie sprevádzajú.

Tento rok je však diametrálne odlišný ako tie predošlé. Viacero fanúšikov tejto značky začalo na internete uverejňovať fotografie týchto „legendárnych radov“, ktoré však podľa všetkého už nemajú taku silu.  Veď posúďte sami.

V každom prípade, v našich končinách tieto rady nie sú až tak časté, teda aspoň pri spotrebnej elektronike (teda okrem dlhých radov v štvrtkové rána pred supermarketmi Lidl). Boli ste aj vy niekedy súčasťou takýchto „davov“ nedočkavcov?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Samsung Galaxy Note 9 vo výkonnostnom teste neohúril, predbehol ho aj iPhone X. Na druhej strane exceloval v prípade testov displeja

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu