ANDROIDNovinky

“Krypton” by mal byť nový smartfón od Blackberry. Mal by byť predstavený niekedy v októbri a podľa všetkého sa bude niesť v inom duchu ako sme zvyknutí

Spoločnosť TCL, ktorá spolupracuje s firmou Blackberry pre ňu neustále produkuje nové a zaujímavé projekty. Jedným z nich bol aj KEYone (ako ešte jeden z mála má QWERTY klávesnicu), ktorý sa po predstavení na Mobile World Congress celkom slušne uchytil. Možno aj z tohto dôvodu sme sa pred pár mesiacmi dozvedeli informáciu, že nás čaká ďalšia novinka.

Zatiaľ však nevieme veľa detailov čo bude “Krypton” skrývať pod svojim displejom a ani ako bude vyzerať. No podľa informácií ktoré unikli vieme, že nebude mať QWERTY klávesnicu. No bohužiaľ nikto nevie ako  bude vyzerať, pretože nie sú k dispozícií žiadne fotky tohto zariadenia spredu.

(na fotke sú dva telefóny vrchný je “Krypton” a spodný je KEYone)

Ďalšia z vecí ktorú ale vieme je, že bude mať menšiu šošovku fotoaparátu ako má KEYone a taktiež sa bude musieť spoliehať len na jednu LEDku pri vytváraní blesku. No ak vás zaujíma ako to vlastne celé bude vyzerať máte šťastie, pretože sa dočkáme premiéry “Kryptonu” už niekedy v októbri tohto roka.

Aký máte názor na spoločnosť Blackberry vy?

zdroj: neowin.net titul. obrázok(mobigyaan.com)

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu