NovinkyZaujímavosti

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

Určite to poznáte, niekoľko rokov dozadu priateľov na Facebooku bolo ako šafránu avšak postupom času sa nazbierali desiatky a v niektorých prípadoch až stovky priateľov, ktorých možno ani nepoznáte. Niekto na Facebooku zdieľa s priateľmi menšie počty statusov, ale nájdeme aj takých, ktorí na svoju nástenku pridajú aj informáciu o tom akej farby majú „toaletný papier“. Proste sú ľudia, ktorí Facebook používajú aj spôsobom, ktorý môže byť otravný. Nuž týmto priateľom pravdepodobne odzvonilo, Facebook totiž zavádza nové tlačidlo „Snooze“.

Zdroj: vlastný

Aktiváciou tohto tlačidla na vybraných statusov priateľov pozastavíte prijímanie ich príspevkov po dobu 30 nasledujúcich dní. Tlačidlo nájdete po kliknutí na trojbodku v pravom hornom rohu vybraných postov/statusov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels

 

TIP  Tento gadget od Xiaomi - Mi TDS by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Zmeria kvalitu vody na počkanie a stojí len pár €
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu