NovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Konečne môžete sťahovať aplikácie z Windows Store pomocou toho istého Microsoft konta na viac ako 10 zariadeniach

Obchod Windows Store, miesto na sťahovanie aplikácií a hier zažil svoj debut už s príchodom operačného systému Windows 8. Od počiatku obchodu Windows Store Microsoft ani raz nezvýšil maximálny počet zariadení, ktoré používajú to isté konto na sťahovanie aplikácií z obchodu. Doteraz ste na jedno jediné Microsoft konto mohli sťahovať aplikácie na 10tich Windows zariadeniach. Microsoft konečne tento maximálny počet po pár rokoch zvýšil.

Tento limit bol predvčerom zvýšený až na 2000 zariadení. Microsoft sa zrejme odvážil ku veľkému kroku a tento počet zo dňa na deň zvýšil až 200 krát. Pokiaľ Vám tých pár počítačov, laptopov poprípade Windows smartfónov nestačí, Microsoft Vám umožňuje používať to isté konto na sťahovanie až na 2000 zariadeniach. Zatiaľ nevedno, či to Microsoft myslí vážne, pretože doteraz nezaujal oficiálne stanovisko, no na stránke Microsoft Account sa maximálny počet zariadení zmenil. Táto zmena sa zatiaľ nezobrazuje všetkým používateľom, keďže Microsoft niekedy prináša zmeny a aktualizácie vo viacerých fázach.

Vyzerá to ako dobrý krok od Microsoftu, no žiaľ pre širokú verejnosť je to doslova zanedbateľná zmena, keďže väčšina ľudí určite nevlastní viac ako 10 Windows zariadení.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu