Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Končí distribúcia Lumie 520!

 

Oficiálny distribútor Nokie sťahuje z predaja najpredávanejší model Nokiu Lumia 520. Na prvý pohľad sa môže tento krok zdať nelogicky, avšak samotná Nokia dobre vie čo robí. Nedávno uviedla na trh novší model Lumiu 630, ktorá je nástupcom tohto modelu v segmente lacnejších telefónov a ponechaním staršieho modelu v predaji by išla sama proti sebe.  Avšak nemusíme sa obávať, že samotný telefón by nebol dostupný v najbližší mesiacoch. Pri pohľade na počet eshopov, ktoré ponúkajú tento „starší“ model je zrejme, že dostupnosť tohto modelu bude ešte nejaký ten „mesiac“.

510specifics

Ak uvažujete o kúpe Lumie 520, nepredpokladáme, že by ste si ju v najbližších mesiacoch nemohli kúpiť, avšak je možný mierny nárast jej ceny z dôvodu obmedzenia zásob u predajcov. Preto vám radíme aby ste dlho nerozmýšľali nad investíciou do tohto smartfónu.

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu