TECHWindows 10

Nový Office 365 prináša nové funkcie pre biznis zákazníkov

Zameral sa najmä na modernizovanie videokonferencií, ktoré umožnia firmám ušetriť nemalé náklady na prevádzku telefónnej infraštruktúry, ale aj na analytiku a bezpečnosť. Ide o najvýraznejšiu inováciu produktu od jeho uvedenia, čím sa stáva najkomplexnejším, najbezpečnejším a najproduktívnejším cloudovým kancelárskym balíkom na trhu.

Spoločnosť Microsoft dnes predstavila nové funkcie a služby pre biznis zákazníkov Office 365, ktoré sú zamerané na modernizovanie videokonferencií, analytiku a bezpečnosť.

Za produktivitou firmy stoja skvelé tímy

Hranice medzi pracovným a osobným životom sa postupne stierajú, čo sa odráža aj na vývoji nových zariadení, aplikácií a služieb. Inšpiráciu z pracovných a komunikačných návykov ľudí čerpá aj najnovšie vylepšenie najpoužívanejšieho kancelárskeho balíku Office, ktorý prichádza s verziou Office 365 E5 pre biznis zákazníkov.

Podľa prieskumov, zamestnanci trávia približne 30 % pracovného času na stretnutiach. Len 18 % z nich však aktívne využíva rôzne konferenčné nástroje. Microsoft je lídrom v oblasti online konferencií (až 36 % online konferencií prebieha na platforme Microsoftu), preto s novým Office 365 budú môcť zamestnanci zdieľať informácie aj video obsah v rámci jednej konverzácie. V rámci Skype Meeting Broadcast môžu firmy organizovať aj veľké virtuálne stretnutia, ktorých sa môže z akéhokoľvek zariadenia či prehliadača zúčastniť až 10 000 zamestnancov.

Ľudia dnes potrebujú nástroje, ktoré im umožnia byť flexibilnými v tom, ako sa spolu spájajú, bez ohľadu na zariadenie či lokalitu, kde sa v danom okamihu nachádzajú. Nový Office umožní spolupracovať a komunikovať celým tímom na oveľa lepšej úrovni vďaka možnosti spoločného editovania dokumentov, integrácii aplikácií Skype pre biznis a Office 365 Skupiny.

TIP  Spoločnosť Sony predstavila novú retro konzolu s názvom PlayStation Classic. Stáť bude 99€

Office 365 E5 prináša:

  • Skype pre pracovné stretnutia a hlasové služby priamo v Office 365
  • Komplexné riešenia na pracovné stretnutia vrátane PSTN Conferencing* a Skype Meeting Broadcast
  • Moderný tón s Cloud PBX
  • Budúcnosť PSTN Calling* pre Office 365

Analytika

  • Power BI Pro (už dostupné) – analýzy a vizualizácie live
  • Hĺbkové analýzy – tímové a firemné prehľady

Bezpečnosť

  • Customer LockBox – kontrola prístupu k dátam
  • Advanced Threat Protection (už dostupné) – bezpečné prílohy a URL
  • Advanced eDiscovery (predtým Equivio)

*dočasne sprístupnené pre 15 krajín – mimo Slovenska. V ďalších krajinách príde k postupnému nasadeniu v priebehu rokov 2016 a 2017.

Zdroj: tlačová správa

Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu