Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Káble sú out. Dávame vám do pozornosti tieto štýlové Bluetooth slúchadlá v limitovanej ponuke

Zdroj: produktová fotografia

Určite to poznáš, zamotaný kábel, ktorý treba niekoľkokrát denne odmotávať ako vyberáte slúchadla z vačku. Nuž existujú aj atraktívnejšie riešenia ako neustále „odmotávať“ kábel – Bluetooth slúchadla. V spolupráci s internetovým obchodom Cafago sme si pre vás pripravili zaujímavú akciovú ponuku na štýlové slúchadla, ktoré dnes obchod ponúka v 26% zľave za 13,79€ pričom vďaka exkluzívnemu kupónu „UU4229 “ túto cenu stlačíš na o ďalšie 2€ nižšie, čo už je skutočne atraktívna ponuka.  

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Bluetooth slúchadla za rozumnú cenu

Tieto štýlové slúchadla sú dodávané v dvoch farebných vyhotoveniach (čierna a biela) a hoci aktuálne sa dajú zakúpiť za menej ako 11,50€ spolu aj s poštovným tak ich atraktívna cena nie je nijak parametrovo obmedzujúca. Slúchadla okrem toho, že sú dodávané so špeciálnym nabíjacím boxom ponúkajú aj parametre v podobe impedancie 32 OHM, frekvenčné pásmo 2,4GHz s frekvenčnou odozvou 20-20000Hz. Čerešničkou na torte je senzitivita Mitu -42dB. Mnohých určite poteší Bluetooth vo verzii 4.2 pričom slúchadla sú schopné byť spárované napríklad s telefónom či iným zariadením až do vzdialenosti 10 metrov.  Poteší aj podpora HD Sterea (96KHZ), vďaka ktorej si je možné vychutnať hudbu do detailov.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tieto slúchadla zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. KupónUU4229“  je obmedzený na 10 zákazníkov.

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Zdroj: TS

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu