NovinkyTIP REDAKCIE

Káble sú out. Dávame vám do pozornosti tieto štýlové Bluetooth slúchadlá v limitovanej ponuke

Určite to poznáš, zamotaný kábel, ktorý treba niekoľkokrát denne odmotávať ako vyberáte slúchadla z vačku. Nuž existujú aj atraktívnejšie riešenia ako neustále „odmotávať“ kábel – Bluetooth slúchadla. V spolupráci s internetovým obchodom Cafago sme si pre vás pripravili zaujímavú akciovú ponuku na štýlové slúchadla, ktoré dnes obchod ponúka v 26% zľave za 13,79€ pričom vďaka exkluzívnemu kupónu „UU4229 “ túto cenu stlačíš na o ďalšie 2€ nižšie, čo už je skutočne atraktívna ponuka.  

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Bluetooth slúchadla za rozumnú cenu

Tieto štýlové slúchadla sú dodávané v dvoch farebných vyhotoveniach (čierna a biela) a hoci aktuálne sa dajú zakúpiť za menej ako 11,50€ spolu aj s poštovným tak ich atraktívna cena nie je nijak parametrovo obmedzujúca. Slúchadla okrem toho, že sú dodávané so špeciálnym nabíjacím boxom ponúkajú aj parametre v podobe impedancie 32 OHM, frekvenčné pásmo 2,4GHz s frekvenčnou odozvou 20-20000Hz. Čerešničkou na torte je senzitivita Mitu -42dB. Mnohých určite poteší Bluetooth vo verzii 4.2 pričom slúchadla sú schopné byť spárované napríklad s telefónom či iným zariadením až do vzdialenosti 10 metrov.  Poteší aj podpora HD Sterea (96KHZ), vďaka ktorej si je možné vychutnať hudbu do detailov.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tieto slúchadla zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. KupónUU4229“  je obmedzený na 10 zákazníkov.

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke na tomto odkaze

Zdroj: TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu