Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Je Windows virtuálna realita použiteľná v exteriéri? Tak na túto otázku sa dozviete teraz odpoveď

Zdroj: Youtube

O tom či je virtuálna realita fenomén budúcnosti (alebo už aj súčasnosti?)  je asi zbytočné polemizovať. V súčasnosti je už možné prostredníctvom rôznych headsetov sa vrhnúť do virtuálnej reality naplno, a to aj napriek tomu, že existuje obmedzený počet softwaru. Na druhej strane treba povedať, že aj ten sa rozširuje bleskovo rýchlosťou.

Sebastian Ang, Youtuber si však položil celkom zaujímavú otázku: „Je možné využívať Windows MR Mixed Reality Headset aj v exteriéri?“. Výsledok jeho testu si môžete pozrieť nižšie vo videu, v rámci ktorého uvidíte rozhranie virtuálnej reality v praxi.

Sebastian na otázku, či je možné využívať VR aj v exteriéri odpovedal šalamúnsky: „niekedy“. Windows Mixed Reality totiž funguje na základe fyzických vlastností pevných referenčných bodov nasnímaných infračervenými kamerami na prednej strane súpravy. Ak teda aplikácia nepodporuje funkciu „Open space“, teda Otvorený priestor tak to nebude fungovať podľa vašich predstáv. Na druhej strane Sebastian však dodáva, že niektoré aplikácie a hry fungujú lepšie.

Zdroj: MSP, obrázok: Youtube

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu