AplikácieNovinkyWindows 10

Je tu nové rozhranie pre Windows Store, ktoré prináša prvky Fluent Desing pre všetkých | APLIKÁCIE

Microsoft dávnejšie predstavil nový programovací jazyk Fluent Desing, ktorý by mal spojiť dizajn aplikácií vo Windowse v „jeden“. Už sme mohli  byť aj svedkami viacerých aktualizácií aplikácií (a nie len tých od Microsoftu), ktoré ho postupne implementujú.

Najnovším prírastkom do rodiny aplikácií využívajich tento dizajnový jazyk je Windows Store. Hoci už sme mohli vidieť v priebehu minulosti viacero zmien aj v rámci Windows Store obchodu, napr. vylepšenia pozadí, predstavenia „kartového“ rozhrania aplikácie a podobne, tak až teraz sa dostáva väčšie množstvo zmien do obehu aj pre bežných používateľov Windowsu.

Zdroj: vlastný

Aktualizácia ako sme vyššie spomínali je dostupná pre všetkých Windows používateľov, avšak aj tú sú drobné výnimky – treba mať nainštalovanú „Windows 10 Creators Update“ aktualizáciu. Windows Store aktualizujete cez samotných obchod, kde by vám v kolónke aktualizácie mal nabehnúť nový update.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu