Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Je tu nové rozhranie pre Windows Store, ktoré prináša prvky Fluent Desing pre všetkých | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Microsoft dávnejšie predstavil nový programovací jazyk Fluent Desing, ktorý by mal spojiť dizajn aplikácií vo Windowse v „jeden“. Už sme mohli  byť aj svedkami viacerých aktualizácií aplikácií (a nie len tých od Microsoftu), ktoré ho postupne implementujú.

Najnovším prírastkom do rodiny aplikácií využívajich tento dizajnový jazyk je Windows Store. Hoci už sme mohli vidieť v priebehu minulosti viacero zmien aj v rámci Windows Store obchodu, napr. vylepšenia pozadí, predstavenia „kartového“ rozhrania aplikácie a podobne, tak až teraz sa dostáva väčšie množstvo zmien do obehu aj pre bežných používateľov Windowsu.

Zdroj: vlastný

Aktualizácia ako sme vyššie spomínali je dostupná pre všetkých Windows používateľov, avšak aj tú sú drobné výnimky – treba mať nainštalovanú “Windows 10 Creators Update” aktualizáciu. Windows Store aktualizujete cez samotných obchod, kde by vám v kolónke aktualizácie mal nabehnúť nový update.

Zdroj: vlastný

TIP  Zmena je život a my sa musíme posunúť ďalej – WindowsCentrum.sk sa mení na Vosveteit.sk

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu