NovinkyTIP REDAKCIE

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča FULL HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu

Quelima SQ11 je kamera, ktorá má skutočne niečo do seba. Hoci nedisponuje optickou stabilizáciou či vode odolnosťou, ale výnimočná je práve veľkosťou.

Táto kamera aj napriek veľkosti, ktorá je o niečo väčšia ako špička prsta tak ponúka solídny 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá až vo FULL HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. V sebe okrem tohto senzoru ukrýva aj batériu s kapacitou 200mAh, ktorá zabezpečí až 100 minút nepretržitého nahrávania videa. Nechýba ani slot pre 32GB SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka aj technológiu detekcie pohybu, teda nahrávať bude keď sa bude dačo diať. Pričom dokáže reagovať na pohyb vo vzdialenosti 10-15m. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa pýši tento drobec, vhodný aj na špionáž je aj funkcia natáčania v noci a to vďaka nočnému videu, či natáčanie v 5 minútových slučkách. Teda staré videá premazáva novými. Túto funkciu je možné využiť napríklad v aute na čelnom skle.

Táto kamerka je momentálne dostupná v akciovej ponuke pod 10€ v e-shope GearBest.com.

Quelima SQ11 nájdeš v akciovej ponuke tu

Zdroj: vlastný

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu