ANDROIDNovinkyTIP REDAKCIE

EXKLUZÍVNE | Huawei Honor 6X 4G smartfón s duálnym fotoaparátom kúpiš s kupónom s výraznou zľavou

Vianoce sú za dverami, tak prečo sa nepotešiť novým smartfónom? Radi by sme vám dali do pozornosti prebiehajúcu zľavu na smartfón Huawei Honor 6X 4G, ktorý momentálne nájdeš v takmer 30% zľave za 162€ pričom s kupónom „pohonor6x“ môžeš ušetriť takmer ďalšiu desinku.

Huawei Honor 6X 4G nájdeš na tomto odkate. PS: nezabudni na kupón „pohonor6x“

Huawei Honor 6X 4G skvelé špecifikácie dopĺňa duálny fotoaparát

Smartfón hneď na prvý pohľad zaujem veľkým 5,5“ FULL HD displejom so 2.5 zakrivením a vstavanou 8MP kamerou. Pod kapotou skrýva procesor Kirin 655 s ôsmymi jadrami vyrobenými 16nm technológiou pracujúcimi na takte 2.1GHz, ktorému sekundujú 3GB RAM spolu s 32GB úložným priestorom. Inými slovami hier a aplikácií sa tento telefón skutočne nebude báť. Okrem toho je možné pamäť telefónu rozšíriť nie o 128GB, ale rovno o 256GB čo je v tejto cenovej kategórii unikátom.

Zdroj: Youtube

Zadná strana ktoré je vyhotovená z kovu zaujme dvojicou fotoaparátov s 12MP a 2MP šošovkami, ktorým samozrejme nechýba podpora technológie Auto Focus či prisvetľovacia dióda. Nechýbajú ďalej ani ďalšie technológie ako je napríklad možnosť manuálneho zaostrenia. Samozrejmosťou je aj skener odtlačkov prstov, ktorý sa chváli reakčným časom 0,3 sekundy.

Zdroj: Youtube

Mnohých určite poteší aj  výbava v podobe 3G či 4G sietí ako aj podpora WiFi (802.11b/g/n), NFC či  dual SIM. Mimochodom kapacite batérie je 3340mAh a sľubuje 2 dni výdrže. PS: poštovné stojí smiešných necelých 5€ pričom smartfón môžeš mať doma už za pár dní a nemusíš sa pritom báť o dodatočné poplaty vzhľadom na to, že je v EÚ sklade.

Huawei Honor 6X 4G nájdeš na tomto odkate. PS: nezabudni na kupón „pohonor6x“

 

Zdroj: GP, YT

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu