NovinkyTIP REDAKCIEZariadenia

Herný počítač za pár stoviek? Áno dá sa a ako bonus s dopravou a bez ďalších poplatkov!

Radi si zahráte nejaké náročnejšie hry? Ak ste odpovedali kladne tak vám dávame do pozornosti tento herný počítač, ktorý stojí niečo málo nad 680€ aj spolu s poštovným a najlepšie na tom je, že ho môžeš objednať priamo z EÚ skladu. Inými slovami, bude doma za pár dni a bez ďalších doplatkov ako je napríklad DPH či CLO

Okrem toho, že dizajnovo ako môžete na obrázku nižšie vidieť mu nechýba takmer nič, tak aj jeho „črevá“ sú tvorené kvalitným hardwareom. Avšak neutekajme hneď od dizajnu, ten totiž stojí za oveľa viac ako len ukážku „obrázku“. Skrinka je totiž vyrobená z tvrdeného skla, ktorý v kombinácií s hliníkovými prvkami a plastom vytvára adepta na jeden z najkrajších herných počítačov v tejto cenovej kategórii.

Zdroj: GearBest.com

Pod „kapotou“ sa ukrýva procesor Intel i5 7400 (socket LGA 1151) siedmej generácie Kaby Lake, ktorý sa pýši 14nm výrobným procesom. Znie to zatiaľ dobre, že? Ono to po pravde bude znieť ešte lepšie. Tento štvorjadrový procesor totiž v Turbo Boost režime pracuje až na frekvencii 3,5GHz. Mimochodom, tento procesor podporuje aj virtuálnu realitu.

 

Zdroj: GearBest.com

O graficky náročnejšie úlohy sa stará grafická karta Nvidia Colorful GTX1060-6GD5 GAMING, ktorá sama o sebe stojí inač takmer 300€. Pochváliť sa môže až 6GB video pamäte či zbernicou GDDR5. Prejdime však ďalej, po stránke operačnej pamäte sa tento PC tak isto nenechal zahanbiť, disponuje totiž až 8GB (DDR4 s frekvenciou 2400 MHz), ktorej sekunduje SSD disk o kapacite 120GB, ktorý po pravde je zatiaľ jedinou slabinou zariadenia. Na druhej strane rýchlosť zapisovania je až 535 MB/s a treba ešte dodať, že je možné zariadenie rozšíriť o ďalší úložný priestor.

 

V rámci rozhrania ponúka tento PC v podstate všetko čo od herného PC môžeme očakávať. Od slotu pre SSD pamäť, cez 4x USB 3.0 porty, 2 x USB 2.0 porty až po ethernet konektor. PS: tento herný PC sa môže ešte pochváliť aj chladičom Deepcool Archer s 1600 otáčkami za minútu a najnovším operačným systémom Windows 10.

Svoj herný PC nájdeš tu. PS: nezabudni, že už o pár dní môžeš hrať tie najnovšie hry v pohodlí domova  

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (ilustračný obrázok)

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu