Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Vymažte si nepotrené aplikácie a hry, budete potrebovať dostatok pamäte pre Halo: Spartan Strike, ktorý práve dorazil do obchodu. Pre tých, ktorí hru nepoznajú jedná sa o  pokračovanie jednej z známejšej hry vo Windows Phone Store Spartan Assault od Microsoftu.

Jedna sa o futuristickú strielačku, ktorá je zasadená do roku 2552 v Novom Mobase. Hra ponúka až 30 misií, v ktorých bude vašim cieľom prestrieľať sa za víťazstvom. Hra prešla tiež grafickým vylepšením ako aj dotykovým ovládaním oproti prvému vydanie hry.


Cenovka hry 5.99 EUR je však o niečo väčšia ako sme zvyknutí pri iných tituloch, ale za kvalitu sa platiť proste musí. Na druhej strane pozitívom je, že stačí hru kúpiť „raz“ a budete ju mať dostupnú  v mobilnej ako aj v PC verzii. Druhou dobrou správou je, že hra je dostupná aj pre zariadenia s 512 MB RAM.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
1 komentár
  1. vale46mk says

    Nainštalované už som prešiel par levelov.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu