NovinkyWindows 10 Mobile

Ďalší krásavec na obzore, Funker W 5.5

Ponuka Windows zariadení musíme priznať nie je boh vie čo, ale v poslednej dobe sa táto situácia mení. Dôkazom toho je aj ďalšie zariadenie na trhu, W 5.5 od pre nás neznámeho španielskeho výrobcu Funker (spoločnosť bola založená v roku 2010).

Funker W 5.5 špecifikácie

Od zariadenia Funker W 5.5 nečakajte toho moc veľa, hoci sa jedná o zariadenie strednej triedy, ktoré by mohlo podľa jeho špecifikácií a čerstvého dizajnu priniesť do segmentu stredne náročných používateľov nový vietor. Funker W 5.5 ponúka veľký 5,5 displej s HD rozlíšením (1280x720px) a krycím sklíčkom Gorilla Glass, procesorom Qualcomm Snapdragon 410 s taktom 1,2 GHz (64-bitový), ktorému bude sekundovať 2 GB operačnej pamäte RAM s vnútorným úložným priestorom 16 GB (s podporou SD kariet) a grafickým čipom Adreno 306. Na zadnej strane zariadenia nájdeme 13 Mpx fotoaparát s dvojitým bleskom, ktorý sa v poslednej dobe stáva štandardom vo vyššej strednej triede. Sekundovať zadnej kamere bude na prednej strane 5 Mpx šošovka, vďaka ktorej zachytíte každé „selfíčko“ v plnej kráse. Batéria dostala kapacitu 2600 mAh. V základnej výbave nebude tiež chýbať  podpora 4G LTE, GPS či Glonass. A na záver vás bude asi zaujímať čo tento krásavec bude stáť, podľa dostupných informácií by to malo byť niečo okolo 240 eur, resp. 6500 KČ.

Čo vravíte na tohto krásavca, dali by ste si povedať?

Zdroj: funkertech.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. No mne sa dosť páči, až na tú veľkosť displeja. Len kto vie či sa dostane aj na náš trh.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu