NovinkyZaujímavosti

Fotoaparát Lumie 1020 v roku 2018? Ako si poradí s konkurenciou?

Juan Bagnell sa pozrel do minulosti. Konkrétne sa zameral na smartfón Nokia Lumia 1020, ktorá bola medzi používateľmi smartfónov veľmi populárna. Dôvodom bol fotoaparát, ktorý dodnes dokáže potrápiť aj tie najlepšie a najvýkonnejšie smartfóny.

Lumia 1020 totiž z hľadiska fotoaparátu ponúkala na svoju dobu nevídané parametre, ktoré aj v dnešných dňoch vyvolávajú rešpekt. 41MPx snímač, s poctivou optickou stabilizáciou, xenónovým bleskom či technológiou PureView.

Juan Bagnell sa preto rozhodol výkon tohto fotoaparátu porovnať s aktuálne vlajkovou loďou spoločnosti Huawei. Výsledok viac ako 5-ročného vývoja mobilných fotoaparátov  si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu