PC HRY

For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

Leto pomaly, ale isto klepe na dvere a s ním aj letné prázdniny. Mnohí určite zavítajú niekde na dovolenku a ďalší okrem behania po vonku využijú tento čas aj na odreagovanie sa za počítačom.

Najnovšie spoločnosť Ubisoft v rámci promo akcie si pripravila pre milovníkov hier skutočnú chuťovku v podobe taktickej hry For Honor, ktorú si môžu záujemcovia stiahnuť úplne zadarmo do svojich počítačov. Podmienkou však je, aby ste to stihli do 18. júna 20:00, teda do pondelka a zároveň hru si nainštalovali cez bezplatné konto Uplay.

For Honor je taktická hra ocenená viacerými redakciami

Pretých, ktorí hru nepoznajú tak sa jedná o taktickú hru odohrávajúcu sa v kulisách stredoveku kde medzi sebou bojujú rytieri, Vikingovia a samurajovia. Hra ponúka viacero charakterov, ktoré sa od seba líšia viacerými vlastnosťami, ktoré vám určite odporúčame naštudovať pretože bez toho, aby ste ich poznali ťažko uspejete v súbojoch. Hra ponúka ako kampaň tak aj multiplayer, v ktorom strávite pravdepodobne väčšinu času.

Hru stiahnete z (zdrojového) odkazu nižšie. PS: nezabudnite sa poponáhľať, ponuka je totiž časovo limitovaná.

Zdroj: Ubisoft, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu