PC HRY

Erotika a okultizmus. Tak to je nová hororová hra Lust for Darkness, ktorá sa do predaja dostáva už o dva dni

Lust for Darkness je nová hororová hra, ktorá však prináša úplne iný príbeh ako klasické hry tohto typu. Vývojárske štúdio Movie Games Lunarium totiž prináša hru, v ktorej je ústrednou témou erotika okultizmus.

Príbeh hry je osadený do dvoch rozličných svetov. Jeden z nich je svet erotiky a druhý je svetom okultizmu. Oba tieto svety sú spojené na Viktoriánskom panstve kde hlavní aktéri pomocou experimentu upravili svoje telá tak, aby nikdy neprestali prežívať rozkoš. Stovky rokov na tento experiment sa krajina postupne zmenila v územie v zarastenú zem cudzorodou vegetáciou, ktorá je preplnená monštrami užívajúcich si nekonečnú extázu.

Príbeh hry znie určite zaujímavo a na prvý pohľad možno povedať, že zaujme hlavne pánov. Ako samotnú hru však hráči príjmu je dnes ťažko povedať. Avšak na druhej strane, viacero redakcií malo možnosť túto hru vyskúšať na vlastnej koži. Napríklad redakcia známeho  herného portálu PC Gamer povedala:

„Hral som alpha build hry Lust for Darkness nedávno a bolo to celkom zaujímavé: Vizuál pripomína Amnesia: A Machine for Pigs, ale Lust of Darkness je omnoho interaktívnejší a je tam tiež mnoho sexu. “

Hra by sa mala oficiálne začať predávať už 12. júna.

Lust for Darkness
Lust for Darkness
Developer: Movie Games Lunarium
Price: 14,99 €

Zdroj: Steam

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu