NovinkyWindows aplikácie

Enpass nahrádca ich UWP aplikáciu s desktop bridge aplikáciou a novým rozšírením pre Microsoft Edge

Aplikácia pre ukladanie a manažovanie hesiel s názvom Enpass, sa dnešným dňom ocitla v obchode Microsoft Store. Po novom ju nájdeme v podobe klasickej aplikácie a rozšírenia pre Microsoft Edge.  Pokiaľ Vám niečo nejde do hlavy, určite nieste sami. Enpass sa v obchode Microsoft Store nachádza už nejaký ten piatok, avšak doteraz išlo iba o UWP aplikáciu, ktorá avšak nevyhovovala požiadavkám používateľov a samotnému developerovi spôsobovala zbytočné problémy a čoskoro bude z obchodu odstránená. Enpass UWP aplikácia bola dostupná aj pre platformu Windows 10 Mobile a odstránenie tejto aplikácie by pre používateľov Windows smartfónov znamenal koniec tejto aplikácie.

Zdroj: Enpass

V čom je ale problém? Spoločnosť je na trhu už zopár rokov a ponúka aplikáciu Enpass pre operačný systém Windows 7, 8 a 10. Tým pádom mala spoločnosť po vytvorení UWP aplikácie mala starosti o jednu aplikáciu naviac. Keďže Microsoft umožnil premostenie aplikácií na novšie a zároveň staršie verzie systému Windows, Enpass túto možnosť využila a pre všetky verzie Windowsu bude dostupná jedna verzia aplikácie.

V ich blogu sa taktiež spomínajú novinky, ktoré v aplikácii môžu používatelia očakávať. Ďalšou aktualizáciou sa do aplikácie majú dostať nové funkcie a vylepšené používateľské prostredie, spoločne s niektorými prvkami, ktoré si obľúbili najmä používatelia UWP aplikácie. S novou aplikáciou sa do obchodu dostane aj vyššie spomínané rozšírenie pre prehliadač Microsoft Edge a používatelia budú môcť používať niektoré funkcie aplikácie aj priamo v prehliadači a tým pádom sa práca s heslami náramne zvýši, aspoň to tvrdí samotný developer aplikácie.

TIP  V prvej 10 najvýkonnejších smartfónov nájdeme 4 smartfóny od Xiaomi. Našli ste tam aj svoj smartfón?
Zdroj: Enpass

Pre stiahnutie aplikácie alebo rozšírenia z obchodu Microsoft Store použite tlačidlá nižšie.

Enpass Password Manager
Enpass Password Manager
Developer: Sinew Software Systems Private Limited
Price: Free+
Enpass extension for Microsoft Edge
Enpass extension for Microsoft Edge
Developer: Sinew Software Systems Private Limited
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu