NovinkyTIP REDAKCIE

Dron od DJI v takmer 45% zľave alebo 64GB miniSD karta za €16? PS: neplaťte CLO ani DPH

Už dlhšie váhate nad kúpou dronu a neviete sa rozhodnúť, ktorý je pre Vás ten najlepší? Práve pre Vás sme si s e-shopom tomtop.com  (celú akciovú ponuku zľavnených produktov nájdeš tu) pripravili vynikajúcu akciu na dron od spoločnosti DJI. Presnejšie sa jedná o dron DJI Phantom 3 SE, ktorý je momentálne dostupný za bezkonkurenčnú cenu.

Dron DJI Phantom 3 SE je vybavený  4K kamerou s trojosovým závesom a GPS systémom pre určenie presnej polohy dronu. Nebojte sa, s dronom od DJI určite nenabúrate. Zariadenie je vybavené systémom Vision Positioning, ktorý automaticky zmapuje terén a na základe analýzy adekvátne prispôsobuje letovú rýchlosť. Súčasťou balenia je samozrejme originálny DJI ovládač, do ktorého dokážete jednoducho zasunúť Váš iPhone alebo Android smartfón a následne sledovať Live náhľad videa, ktoré kamera práve nahráva. Ovládač je taktiež vybavený funkciou „Return Home“, vďaka ktorej sa dron vráti na miesto vzletu s mm presnosťou. Táto funkcia sa automaticky spustí aj pri nízkom stave batérie alebo pri odlete mimo dosahu dronu.

Najlepšie na záver. Dron DJI Phantom 3 SE je momentálne v zľave až 45% a na e-shope tomtop.com je dostupný za niečo okolo €480 Iba pre porovnanie, ten istý dron je na slovenských e-shopoch dostupný s cenovkou vyššou až o €150. Ako býva v našich akciách zvykom, aj tento dron je momentálne dostupný bez DPH a cla (e-shop možnosť dovozu bez CLA a DPH ponúka len pre drony. Nemusíte pre aktiváciu tejto akcie nič spraviť, prebehia automaticky). Pri predvolenej doprave bude dron doručený do 3-6 pracovných dní

Dron DJI Phantom 3 SE bez DPH a cla nájdeš tu

Idete na výlet do hôr alebo ku moru, chcete si urobiť videá a fotky z vtáčej perspektívy no nechcete vyhadzovať zbytočne veľa peňazí? Dron od spoločnosti Visuo je pre Vás tou správnou voľbou. Dron VISUO XS809W s cenovkou okolo €40 ponúka kvalitný obraz v rozlíšení 720P so širokým zorným poľom až 120 stupňov. XS809W je naozaj veľmi skladný a na výlety ku moru a do hôr je priam ideálny. Bezproblémovo sa zmestí do ruksaku a svojimi technickými vlastnosťami určite nesklame bežných používateľov. Dron je vybavený aj výškovým stabilizátorom, vďaka ktorému môžete natáčať omnoho plynulejšie zábery. Tento dron s cenovkou €40.41 je taktiež dostupný bez cla a DPH, no pri výbere nezabudnite zvoliť čínsky sklad. Dron VISUO XS809W by pri zvolení klasickej dopravy mal byť doručený do 7-12 pracovných dní.

Dron VISUO XS809W bez cla a DPH nájdeš tu

Na záver tu máme klasickú microSDXC kartu, ktorá sa hodí zrejme každému, či už do smartfónu, tabletu alebo kamery. Zdajú sa Vám na Slovensku ale až moc pridrahé? Nám takisto, a na e-shope tomtop.com sa vyskytla zaujímavá akcia na microSDXC karty od spoločnosti SanDisk. V akcií sú 16GB, 32GB a 64GB varianty, samozrejme, tá najväčšia je aj v najväčšej akcií. 64GB kartu SanDisk Ultra s rýchlosťou až 100MB/s nájdeš na tomto e-shope za neuveriteľných €15.99. Akcia trvá ešte 20 dní, no na sklade je posledných 300 kariet a predávajú sa naozaj rýchlo. 

Zdroj: tomtop.com

MicroSDXC kartu SanDisk Ultra 64GB za €15.99 nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (numerama.com)

 

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close