NovinkyWindows 10

Dostupný je nový build s označením 16299 pre operačný systém Windows 10

Microsoft prednedávnom do obehu vypustil ďalšiu aktualizáciu pre operačný systém Windows 10. Tentokrát sa jedná o úplne nový build s označením 16299, ktorý je už teraz dostupný pre Insiderov zahrnutých v okruhu Fast Ring.

Podobne ako v prípade posledných buildov, jedná sa o ďalší build, ktorý iba dokončuje posledné zmeny v aktualizácii Fall Creators Update. Aj tento build neobsahuje nové funkcie a zásadné zmeny a prináša iba drobné opravy chýb. Toto je zoznam odstránených chýb v najnovšej Fast Ring aktualizácii:

  • Odstránená chyba, ktorá pri scrolovaní PDF súborov v prehliadači Edge spôsobovala vypnutie samotného prehliadača.
  • Odstránená chyba, ktorá mala za následok odstránenie ich optickej mechaniky zo zoznamu v zložke Tento počítač.
  • Odstránená chyba 0x80070005, ktorá sa niektorým používateľom zobrazovala pri pokuse o inštaláciu najnovšej aktualizácie.
  • Odstránená chyba, ktorá spôsobovala nesprávnu funkčnosť automatického sťahovania súborov. Jednalo sa o chybu, kvôli ktorej nedokázali stiahnuť najnovšie súbory UWP aplikácií.
  • Odstránená chyba, ktorá po použití dialógu pre vybratie súborov a zobrazení ich náhľadov, spôsobovala ukladanie online-only Windows Defender súborov.

Pokiaľ ste Insider v okruhu Fast Ring, aktualizácia by sa mala stiahnuť automaticky, poprípade ju môžete stiahnuť manuálne cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Vyhľadať aktualizácie.

Zdroj: Windows Blogs

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu