Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Dokument BBC odhaľujúci podmienky v továrni Pegatron (fabrika Applu)

Apple  nie je určite potrebné nikomu zvlášť predstavovať, kvalita, dizajn je pre nich samozrejmosťou. Hoci nájdeme tisícky odporcov Applu, ktorí by tvrdili opak,  tak na druhej strane nájdeme minimálne také isté množstvo fanúšikov, ktorí na jeho výrobku nedajú dopustiť. Avšak zaujímala Vás  niekedy cesta ako sa dostane tento „vysnívaný“ telefón do rúk nových majiteľov?

Určite ste započuli v minulosti, že továrne kde sa vyrábajú tieto zariadenia neposkytujú ich zamestnancom vhodné podmienky, ba dokonca by sme ich mohli nazvať za „neľudské“. Apple mnohokrát na to reagoval, že bude klásť prísne podmienky pre svojich partnerov, ktorí sa podieľajú na výrobe ich zariadení aby sa to zmenilo. Či sa mu to dari zachytáva dokument televíznej stanice BBC, ktorý dokumentuje jedného z najväčších dodávateľov Iphone 6 a Iphone 6 Plus pre Apple, spoločnosť Pegatron.

TIP  Na trh mieri vylepšená verzia smartfónu Xiaomi Mi Max 3

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu