ANDROIDNovinky

Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol

Pozrite si video test, v ktorom redaktori zahraničného portálu NPU podrobili momentálne najvýkonejší smartfón od Nokie testu displeja a zvuku. Pre tých, ktorí o Nokii 8 toho moc nevedia, tak predný panel tvorí 5,3“ IPS LCD displej s QHD rozlíšením. Chváli sa ďalej sveteľnosťou až 700 nitov a prichádza tiež s technológiou Nokia Sunligh reading, ktorá ponúka širšie pozorovacie uhly priamo pod slnečnými lúčmi. Mimochodom, displej disponuje aj technológiou Glance Screen.

Test zvuku a displeja Nokie 8

Test prebiehal ako v interiéri tak aj v exteriéri. Pričom v interiéri bolo použité umelé svetlo a v rámci exteriéru telefón testovali na priamom slnečnom svetle. Tak isto v rámci testovania sa redaktori NPU pozreli aj na kvalitu streamovania videí kde netestovali len kvalitu displeja ale aj zvuk. V rámci testovania zvuku treba podotknúť, že smartfón nedisponuje stereo reproduktormi, ale na trh prišiel s podporou technológie OZO Audio surround sound. Prejdime však teraz k sľubovanému video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: NPU

 

 

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu