TIP REDAKCIEWindows Hry

Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call pre fanúšikov FPS hier

Patríte medzi fanúšikov FPS strielačok? Tak potom by ste si mali stiahnuť Dead Earth: Trigger Man Duty & Last Shooter Call. Príbeh hry sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kedy už nestoja proti sebe len ľudia, ale aj stroje, ktoré vedie Wolfgang Deus Zart, so svojou armádou cyborgov. Ako inak Vašou úlohou je zachrániť Zem pred inváziou týchto cybrogov, ktorí naberajú na sile každou prejdenou misiou. Hra ponúka prepracované grafické prostredie, ktoré kludne môžeme porovnávať s DEAD TRIGGER, ba v niektorých prípadoch som mal pocit, že Dead Earth je o niečo prepracovanejšia. Jediným negatívnom hry je, že Vašu postavu nemôžete sami ovládať (hra pohyby ovláda automaticky), vy len „mierite“ a strieľate nepriateľov.

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1

TIP  Tak toto tu ešte nebolo! Cena smartfónu Xiaomi Mi Max 2 klesla na historické minimum
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu